omologenie

Про обладнання

Всі нові види лазерного обладнання, які з'являлися в медичному світі та підтверджували свою безпеку поряд з ефективністю, ми, серед перших, купували для лікування своїх пацієнтів. Ми ніколи не заощаджували кошти на безпеці та не використовували апарати сумнівних виробників.

Спочатку, для лазерної епіляції волосся ми використовували діодний лазер Сogerent, коли мало кому ще був знайомий сам термін «лазерна епіляція». Накопичивши певний досвід і вивчивши досвід зарубіжних клінік, ми вибрали олександритову лазерну систему Candela (США), яку досі вважаємо найкращою системою видалення небажаного волосся та успішно використовуємо, лише періодично змінюючи апарат на більш швидкий та сучасний.

Видалення розширених судин, «зірочок», лікування куперозу та розацеа на обличчі лікуємо застосуванням лазерної системи Cutera Vascular.

Лікування надмірної жирності шкіри, звуження пір та лікування висипів проводиться за допомогою лазера CUTERA (виробництво США) та FOTONA.

Омолодження обличчя проводять за допомогою неодимових та карбонових лазерів.

З апаратних процедур у роботі з обличчям радіоліфтинг, мікроклітинний ліфтинг, вакуумну та кріотерапію, ультразвукові технології.

Для діагностики шкіри використовується система визначення вологості та система 3D візуалізації VisioFase.

Саме завдяки наявності в арсеналі клініки такого різноманітного обладнання та великого досвіду у персоналу в роботі з ним, нам вдається отримувати відмінні результати за дуже нетривалий проміжок часу.

Усі процедури, що проводяться в центрі «Правильна косметологія», включають використання тільки одноразової білизни та витратних матеріалів, що навіть теоретично виключає можливість інфікування пацієнта. Сучасна система примусової вентиляції та зволоження повітря робить час, проведений на процедурах, корисним для Вашого здоров'я.

Мікроклітинний ліфтинг

Апарат для проведення мікроклітинної терапії використовує як основний «інструмент» вплив електричними імпульсами дуже малої амплітуди. Вони ідентичні природному електропотенціалу живої клітини.

Для різних зон людського тіла, що мають різну товщину шкірного покриву та різні якісні характеристики, існують різні види впливу. Обладнання дозволяє стимулювати м'язи в бажаних зонах і, навпаки, змінюючи фізичні характеристики струму, викликати розслаблення надмірно напружених ділянок, усуваючи основну причину формування мімічних зморшок в ділянках надлишкової міміки.

Bella Contour

Для корекції тіла ми використовуємо в клініці унікальну систему, що використовує REALTM Technology – запатентовану технологію.

Апарат Bella Contour генерує ультразвукові хвилі високої частоти (3 МГц), тобто. майже в 100 разів вищий, ніж будь-який апарат для кавітації. Потужність ультразвуку становить 16 Вт/см2 (при кавітації це від 2 до 4 Вт/см2). Крім цього, форма ультразвукової хвилі також відрізняється. Все це дозволяє створити в жировій клітині ефект резонансу, що активує ліполіз (процес розщеплення жирів). Жири всередині клітини розпадаються на їх жирні кислоти (FFA).

Згідно з методикою, одночасно з ультразвуковою дією застосовується електростимуляція. Спеціально підібрані за частотою та тривалістю імпульси викликають механічну напругу клітини, підвищуючи її проникність. Внаслідок чого жирні кислоти залишають клітину. Далі, як і за кавітації, відбувається процес обміну речовин.

Вакуумна терапія допомагає жиру швидше потрапити в кров, різко збільшуючи кровотік у сфері застосування терапії.

Bella Contour стимулює природний процес розщеплення жирів, який відбувається при кавітації. Крім цього головна відмінність унікальної методики Bella Contour від будь-якого апарату для кавітації те, що клітина не руйнується, тобто метод абсолютно безпечний для здоров'я.

Світ відкрив для себе цей спосіб легкої корекції форми тіла, про що говорять з телеекранів у всьому світі – подивіться!

Белла Контур апарат для Швидкого схуднення, Корекція фігури, Лікування целюліту, Видалення підшкірних жирових відкладень, Безопераційна ліпосакція.

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ТАТУ І ТАТУАЖУ

Ексклюзивно у «Правильній косметології» представлений новітній пікосекундний лазер Fotona Star Walker для видалення татуажу на обличчі та тату будь-яких кольорів на тілі. Без пошкодження шкіри ми швидко видаляємо пігмент зі шкіри, незалежно від типу барвників та віку тату.

FOTONA MaQX – лазерне омолодження, лікування мелазми та куперозу, гранульоми та невуса Отта, розацеа та кератом. Висвітлення темних кіл навколо очей за потужності унікальної програми з комбінацією різних лазерів.

LDM-ультразвукова система

Унікальна система для відновлення молодості та здоров'я шкіри з використанням запатентованих параметрів ультразвукових хвиль, що чергуються. Нетравматична реконструкція шкіри з унікальними результатами. Читати більше.

Лазерні системи

Серед різноманітності лазерних систем, які сьогодні використовують у косметології, існує лише кілька перевірених часом, які довели свою ефективність і безпеку для здоров'я людини і дозволені до застосування в тих країнах, де ці якості вимагають серйозного підтвердження. Саме такими критеріями вибору я керувалася під час виборів лазерних систем.

Компанії з ідеальною репутацією, які інвестували кошти в наукові дослідження, клінічні випробування та мають технічну базу для виробництва таких систем – Candela, Cutera, Fotona США виробляють лазерні медичні системи, які не мають аналогів.

Тільки при використанні бездоганного обладнання лікар може на 100% прогнозувати результат своєї дії, а значить убезпечити свого пацієнта від несподіваних наслідків лазерної дії.

EXIMIA

Унікальне обладнання для безопераційної підтяжки обличчя та тіла, корекції фігури та усунення розтяжок.

У ході лікування використовуються радіоліфтинг, лазеропорація, магнітотерапія, вакуумний масаж та мікрострумова терапія. Лікар складає вашу особисту програму корекції фігури та підтяжки шкіри обличчя.

Особливою зручністю є можливість проводити процедури на обличчі та тілі одночасно.

ФРАКЦІЙНЕ ЛАЗЕРНЕ ШЛІФУВАННЯ

Популярна в усьому світі методика омолодження шкіри, усунення рубців та розтяжок із застосуванням світла.

Лазерний промінь створює у шкірі мікроотвори, тим самим сприяючи швидкому загоєнню за високої ефективності лікування.

Також на цьому апараті проводять гарячий лазерний пілінг.

Радіохвильовий ліфтинг

Електромагнітне поле радіохвильового діапазону є головним активним фізичним фактором, який використовується в косметології для радіохвильового ліфтингу. Біполярний випромінювач, що використовується в нашому апараті, є більш безпечним, ніж вироблені раніше монополярні. Завдяки тому, що використовуються два електроди (звідси назва біполярний), енергія проходить від електрода до електрода, не викликаючи неконтрольованого нагрівання більш глибоко розташованих структур. Крім того, біполярна дія менш агресивна щодо верхніх шарів шкіри, надмірне нагрівання яких веде до опіку.

Наша радіохвильова система має додаткове регульоване джерело охолодження шкіри. Це не тільки служить захистом шкіри від опіку, а й забезпечує додатковий ефект дренажу. Створення глибокого нагрівання колагенових структур з активним охолодженням поверхні шкіри за рахунок контрастної дії тренує судини та сприяє виведенню надлишкової рідини. Це усуває набряклість та розпливчастість контурів відразу при першому лікуванні.

Ще однією відмінністю в радіохвильовому ліфтингу в «Правильній косметології» є одночасний вплив разом із радіохвильою інфрачервоного світла. Напевно, багатьом із Вас траплялося у різних описах косметологічних чудес слово ФОТООМОЛОДЖЕННЯ. Так ось, фотоомолоджуванням і називають вплив на шкіру світлом інфрачервоного діапазону. Залежно від поставлених маркетингових цілей ця процедура називається по-різному. Але тепер, проводячи в нашій клініці процедуру радіохвильового ліфтингу, Ви зможете з гордістю говорити про те, що фотоомолодження та кріотерапію Вам подарували. Це випромінювання є невід'ємною частиною ПРАВИЛЬНОГО РАДІОХВИЛЬОВОГО ЛІФТИНГУ.

Ультразвукова чистка

Обладнання для проведення ультразвукової чистки (ультразвукового пілінгу) впливає на шкіру ультразвуковими хвилями. Високочастотні коливання через спеціальний інструмент передаються на шкіру і перемінний тиск на рідкий препарат, який Вам нанесуть перед процедурою. Після такого акустичного впливу рідина формує спрямовані активні мікроструми. У свою чергу енергія, повідомлена цим струмкам порушує неміцні зв'язки між відмираючими клітинами верхнього шару шкіри. Інтенсивність такого ультразвукового впливу незрівнянно мала порівняно з ультразвуковою дією, що використовується в косметології для глибокої дії ультразвуку. Вона достатня лише полегшення відлущування тих загиблих клітин шкіри, доля яких вирішена природою.

Своєчасне зникнення цих клітин забезпечує здоровий сяючий колір шкіри і, навпаки, на старіючій шкірі це прощальне турне загиблих клітин по поверхні створює враження тьмяності, жовтизни та хворобливості.

Крім того, ультразвукова хвиля, яку я використовую для такого виду очищення шкіри, виробляє мікромассаж та зволоження шкіри, покращують обмінні та відновлювальні процеси. Заради справедливості скажу, що це – фізика ультразвуку.

Діагностика

Уявити сучасну клініку, де є лікування і немає діагностики складно. Тому не претендую на оригінальність, повідомляючи, що лікувальні маніпуляції на шкірі я проводжу після діагностики. Комп'ютерна діагностична система, яку я використовую для діагностики та візуалізації результатів, зроблена німецькою компанією Courage+ Khazaka, яка вже понад 25 років є лідером у розробці та виробництві обладнання для дослідження шкіри та волосся. Діагностичне обладнання CK electronic використовують у найбільших косметичних компаніях, науково-дослідних організаціях та дерматологічних центрах різних країн.

Проводиться оцінка рельєфу шкіри, виявлення прихованої пігментації (фотостаріння) під ультрафіолетовим освітленням, аналіз поверхні та небажаних елементів, об'єм та глибина зморшок, ступеня куперозу та розширення пір. Отримання об'ємного зображення в режимі 3D дає можливість побачити ділянки з недостатнім об'ємом для більш точного розподілу наповнювачів.

Оцінюються не лише патологічні та вікові зміни шкіри, а й позитивна динаміка – зникнення цих проблем у ході лікування. На будь-якому етапі пацієнт може спостерігати як змінюється його обличчя під час омолодження.