omologenie

Про методи лікування

Завжди існує кілька методів лікування будь-якого захворювання, також є й кілька способів корекції того чи іншого естетичного дефекту: зморшки, провисання тканин, пігментної плями та ін. У медицині є термін – препарат вибору. Це означає, що серед різноманітності можливих шляхів до мети – лікування, цей шлях найкоротший, найбезпечніший і максимально результативний. А отже, якщо є можливість, треба вибрати його. І я дотримуюсь цього принципу, зіштовхуючись із вибором – чи вводити ту чи іншу методику в арсенал лікувальних процедур для моїх пацієнтів.

За роки роботи сформувалися методики, які прийнято називати авторськими. Це зовсім не означає, що центр сам виробляє лазерне обладнання, варить креми та мікстури. Наявність найширшого вибору апаратів, володіння всіма ін'єкційними методиками і великий досвід заклали основу різноманітних комбінованих протоколів впливу. Наприклад, поєднання декількох лазерних систем в одній процедурі або комбінація різних ін'єкційних процедур і т. д. давали результати набагато краще, ніж при застосуванні старих протоколів. Цінність таких авторських методик у тому, що про їх результати ми знаємо не з чуток, а після тривалих спостережень. Будь-яка авторська методика включає використання лише сертифікованого обладнання, препаратів та косметичних засобів, схвалених МОЗ України.

Я як лікар зацікавлена у виборі максимально результативної, безпечної процедури, тому що відповідаю за здоров'я мого пацієнта. Я, як керівник центру естетичної медицини, зацікавлена в тому ж, тому що немає кращої реклами, ніж вдячні, здорові та гарні пацієнти. Я, як людина, теж у цьому зацікавлена, оскільки багато моїх пацієнтів – мої друзі.

Лазерні методики

Лазери застосовують для омолодження шкіри, яка страждає від дії довкілля (фотостаріння) та прожитих років (біологічне старіння).

В даний час в арсеналі лікаря, що займається омолодженням шкіри є різні методи лазеро-і світлолікування, що покращують структуру поверхні шкіри, усувають зморшки та рубці, пігментні плями, судини та доброякісні утворення шкіри. Ті методи, які супроводжувалися сильним нагріванням, високим ризиком та тривалою непрацездатністю, заміщалися більш щадними та комфортними.

Використання різних лазерних систем в одному лікуванні дало можливість отримувати відмінний результат при мінімальному дискомфорті, тому щороку зростає кількість тих, хто з усього спектра методик, що омолоджують, вибирає лазерні.

Апаратні методики

Я живу у вік високих технологій, коли крім знань і рук лікаря на службі у Краси знаходяться приголомшливі за своєю результативністю апаратні методики. Більше того, я працюю в сучасній клініці, де для застосування цих методик є найкраще із відомого обладнання.

Застосування апаратного впливу в лікувальних та омолоджувальних програмах підвищує їх результативність у десятки разів. Збільшується глибина проникнення в шкіру активних хімічних інгредієнтів, тонус м'язів та еластичність шкіри. Активується кровообіг та лімфатичний дренаж, оновлення клітин та вироблення енергії.

Немає нічого ціннішого, ніж руки та досвід лікаря, проте... Ми давно не перемо руками. Відколи купили пральну машину. Це жарт, але в ньому є істина – використання наукомістких та високотехнологічних косметологічних апаратів підвищило результативність лікувального впливу та скоротило період часу до появи явного результату.

Традиційна косметологія

Я використовую у своїй лікувальній роботі всі існуючі здавна традиційні косметологічні процедури – догляд, масаж, хімічний пілінг, ексфоліацію та глибоке очищення.

Доглядові програми, які проводяться у моїй клініці, виконуються висококваліфікованим медичним персоналом. Використовуються лише ефективні та безпечні косметичні засоби, які перетворюють доглядову процедуру на профілактичну чи лікувальну.

Багато методик проведення доглядів розраховані на антистрес та психологічну релаксацію, якої потребує кожен з нас.

Величезний вибір традиційних косметологічних процедур у правильному виконанні переконає Вас у тому, що підтримання досягнутих результатів омолодження не тільки корисне, а й приємне.

Ін'єкційні методики

Більшість інгредієнтів косметичних засобів залишається після нанесення на шкірі. Ми читаємо великий перелік інгредієнтів, які виробник дбайливо запакував у нашу баночку з кремом і жваво уявляємо, як ощасливлена шкіра радісно потирає руки. Ми забуваємо в цей момент про шкірний бар'єр. Якби шкіра впускала всередину все, що на ній виявилося, ми б жили дуже недовго.

Адже тільки в глибоких шарах шкіри, а часто під шкірою або в м'язах виявляють свою активність хімічні речовини. І лише зробивши ін'єкцію активної речовини туди, де вона має працювати, ми можемо бути впевнені, що «не помилилися адресою».

І якщо ботулотоксин блокує функцію м'яза, то він введений повинен бути в м'яз. А нанесення на шкіру «подібних» речовин для «ботоксоподібної» дії іноді викликає усмішку.

Так, ми використовуємо апаратні методи проведення речовини в шкіру та розробили цілі ритуали для того, щоб обдурити шкіру та змусити пропустити щось у глибину, проте... Біоревіталізація, введення ботулотоксину та контурна пластика були, є та будуть ін'єкційними процедурами.

Є люди, які бояться голки і цей страх може бути непереборним. Я шукатиму тисячу можливостей досягти результату у такої людини без ін'єкцій. Найчастіше це вимагатиме більше часу та коштів, ніж якби він міг перенести хвилинну ін'єкцію. Більшість же моїх пацієнтів розуміють, що якщо запропоновано ін'єкційну методику – значить, у цьому випадку вона стане найкоротшим шляхом до нашої спільної мети – молодості та здоров'я шкіри.

Лікування та обстеження

Незважаючи на те, що пацієнт звертається до мене для поліпшення стану шкіри, я ніколи не забуваю про те, що шкіра лише частина єдиної діючої системи – цілого організму. І неможливо розраховувати на отримання гідних тривалих результатів у лікуванні шкіри, не враховуючи комплекс проблем в організмі, який викликав шкірні зміни. Будь то ознаки старіння шкіри, висипання, розширені пори та купероз.

Якщо я звертаюся до своїх пацієнтів з проханням пройти якесь обстеження або приймати якісь лікарські препарати, це необхідно для лікування. Мене може цікавити гормональний фон, дані клінічного чи біохімічного дослідження крові, ультразвукового чи рентгенологічного дослідження. Іноді може знадобитися консультація терапевта, гастроентеролога. Після видалення новоутворень шкіри проводитиметься гістологічне дослідження. Це все необхідно для отримання результату при повній безпеці лікування.