omologenie

Апаратні види омолодження

Людство здавна використовує різні фізичні чинники оздоровлення. Слово фізіотерапія знайоме кожному з дитинства. Електричні та магнітні поля, електричний струм та ультразвук давно служать людям при лікуванні. Важко переоцінити можливості сучасних апаратних, інакше сказати фізіотерапевтичних методик у сучасній косметології. Це вже давно не ті стародавні апарати, які ми бачили у радянських поліклініках.

Сучасна косметологія використовує апаратні системи, щоб подолати бар'єр непошкодженої шкіри та ввести вглиб необхідні речовини, стимулювати м'язи, усувати набряклість, стимулювати вироблення колагену, видаляти камедони, звузити судини або навпаки стимулювати кровотік. Високі технології уможливили отримання прекрасних естетичних результатів при апаратному впливі.

Я широко використовую сонофорез, радіохвильовий ліфтинг зі світловим впливом, мікроклітинний ліфтинг та ультразвуковий пілінг, вакуумну терапію та міостимуляцію, кріотерапію та термовпливи. Ці безболісні нетравматичні методики відмінно поєднуються з іншими видами процедур, що омолоджують, і допомагають підтримувати роками результати проведених мною комплексних програм.

Сподіваюсь, що у кожного з Вас з'являться свої улюблені апаратні процедури, тим більше, що центр «Правильна косметологія» сьогодні використовує всі існуючі методи на обладнанні кращих виробників. Спробуйте і Ви обов'язково знайдете свою, зробивши яку перед заходом будете королевою балу.

Синергія

Авторська програма комплексного впливу на шкіру радіохвильового термоліфтингу, фотоомоложення імпульсним світлом, кріотерапії та введення гіалуронової кислоти без ін'єкції за допомогою LDM.

Комплексна дія різних фізичних факторів дозволяє боротися з ознаками біологічного та фотостаріння шкіри. Усунути зморшки, підтягнути шкіру і зробити її пружною, надати їй сяйва та ідеального тону, а також провести глибоке зволоження шкіри.

Безопераційне омолодження тіла

Нова технологія безопераційного омолодження обличчя та тіла розроблена німецькими вченими для отримання швидкого вираженого нетравматичного ліфтингу шкіри. Усього за 4-6 відвідувань лікаря Ви побачите, як змінюється ваше відображення у дзеркалі. При цьому Вам не доведеться відчувати неприємних відчуттів, змінювати звичний спосіб життя і переривати справи. Процедура сучасного пульсуючого радіохвильового впливу дуже м'яко стимулює поліпшення тонусу та еластичності шкіри, скорочує перерозтягнуті волокна колагену та еластину та допомагає підтягнути шкіру, розгладити зморшки, прибрати складки, зробити шкіру гладкою.

Поряд із традиційним радіоліфтингом у центрі «Правильна косметологія» я використовую тепер цю сучасну технологію. Сім видів радіохвиль змінюють один одного у певній послідовності. Програма повністю регулює всі параметри, захищаючи пацієнта від надмірного нагріву, який раніше регулювався лікарем. Запрошую скуштувати новинку!

LDM

Унікальна методика відновлення фізіологічних процесів у шкірі, омолодження обличчя та тіла без пошкодження. Комфортна процедура, яка дозволяє проведенням курсу процедур добитися омолодження шкіри більш ніж на п'ять років. Це довели німецькі вчені, які розробили методику відновлення молодості та краси Вашого обличчя.

Bella Contour

Белла Контур (Bella Contour) – найпопулярніша технологія усунення жиру без операції з одночасною підтяжкою шкіри. Вона розроблена в Ізраїлі і заснована на природному процесі, що існує в організмі, для виведення жирів.

  • швидке зниження ваги
  • прогнозована корекція контурів Вашого тіла
  • ефективне лікування целюліту всіх типів
  • швидке відновлення тіла після пологів
  • без пошкодження шкіри видалення розтяжок на різних ділянках тіла

Ці ефекти швидко досягаються під час проведення безопераційної ліпосакції Bella Contour – ексклюзивно у центрі «Правильна косметологія» м. Харків.

Ультразвукова чистка

Процедура глибокого очищення шкіри та оновлення її верхніх шарів називається ультразвуковою ДЕРМАБРАЗІЄЮ або ультразвуковою чисткою.

Мікроклітинний ліфтинг

Авторська методика електричного впливу, спрямована на стимуляцію всіх фізіологічних функцій клітин. Висока ефективність, абсолютна безпека та комфортність цього лікувального косметологічного впливу на шкіру обличчя та тіла, роблять її проведення однаково зручним у будні та вихідні, взимку та влітку у людей різного віку. З одного боку, це естетична процедура, яка швидко та незаперечно покращує зовнішні характеристики обличчя – усуває набряклість, мішки та темні кола під очима. підвищує пружність шкіри та покращує її колір. З іншого боку, крім естетичного результату мікроклітинна терапія оздоровлює шкіру. Покращується кроообіг та лімфатичний відтік, прискорюються обмінні процеси та виведення токсинів. Підвищується вироблення АТФ – універсального енергетичного субстрату нашої шкіри. На мімічні м'язи чиниться нормалізуючий вплив. Це означає, що підвищується тонус ослаблених мімічних м'язів, які є опорою нашої шкіри, і розслабляються патологічно активні м'язи, гіпертонус яких веде до формування мімічних зморшок.

Розслаблююча дія на центральну нервову систему, така необхідна нам, що живуть в умовах постійного стресу, викликає асоціацію з санаторно-курортним лікуванням. І справді покращення зовнішнього вигляду шкіри нагадує посвіжіле обличчя людини, яка виспалася після тривалої нестачі сну.

Дуже хороші результати дає процедура в періоді після пластичних операцій, коли шкіра як ніколи потребує полегшення своїх основних процесів життєзабезпечення. Курс процедур складає 10-12 сеансів 2-3 рази на тиждень.

Радіохвильовий ліфтинг

Удосконалення апаратних методів омолодження та пошук безпечних нетравматичних методів підтяжки шкіри призвели до появи методу радіохвильового ліфтингу з інфрачервоним світловим впливом та кріотерапією. Метод не ушкоджує верхній шар шкіри, але змінює її структуру. Поєднання термоліфтингу з фотоомолодженням в одній процедурі швидко зробило такий вид апаратного омолодження шкіри дуже популярним. Ефект підтяжки шкіри, усунення набряклості та нечіткості контурів обличчя, розгладжування зморшок, освітлення пігментних плям і зникнення розширених капілярів – це те, що Ви зможете відзначити вже після першого сеансу.

Кріотерапія або вплив на шкіру холодом при інтенсивному нагріванні її глибоких структур, не тільки забезпечує комфорт при лікуванні, але і тренує судини, покращує кровообіг і обмінні процеси в шкірі. З'являється рум'янець, як після прогулянки на свіжому повітрі. Поліпшується транспорт поживних речовин та кисню кров'ю до клітин шкіри.

Сеанси проводять з інтервалом 3-4 тижнів 6-8 разів. Жодних неприємних змін зовнішнього вигляду після сеансу немає. Навпаки, обличчя виглядає посвіжілим і відпочившим. Спробуйте цей вид апаратного впливу та гідно оцініть його.