omologenie

Ін'єкційні

Ін'єкційними методами омолодження називають всі види естетичної корекції, за яких необхідні активні інгредієнти вводять у шкіру за допомогою голки. Найтонші голки, що використовуються для таких видів корекції, дозволяють проводити процедури практично без слідів. Сьогодні в арсеналі лікаря є канюлі-провідники із закругленим краєм, які не ушкоджують судини та зводять до мінімуму ймовірність появи синців.

Саме ін'єкційні методики дозволяють доставити необхідну речовину в те місце і саме в тій кількості, яка потрібна для досягнення бажаного результату. Все частіше в омолодженні використовують комбінації ін'єкційних процедур з лазерним та апаратним впливом.

Мезоніті

Новітня методика омолодження особи за допомогою спеціальних ниток. Будучи абсолютно невидимими, вони протягом кількох місяців забезпечать шкірі необхідну допомогу у формуванні чіткого молодого овалу обличчя, після чого повністю виводяться з організму. Читати більше.

Ботулінотерапія

Серед безлічі методів омолодження введення ботулотоксину має найбільший досвід застосування, а водночас викликає найбільше страху та побоювань. Думаю, це пов'язано з недостатньою кількістю інформації, а значить дізнавшись більше, Ви зможете оцінити цей метод більш об'єктивно.

Протягом понад 30 років ці ліки застосовують у неврології та 22 роки в естетичній медицині. Ідея використовувати у малих дозах токсин ботулізму на лікування з'явилася ще 1822 року на лікування підвищеної м'язової активності.

У 1950 році Вернон Брукс виявив, що при введенні цієї речовини в м'яз, блокується виділення ацетилхоліну, тієї самої субстанції, за допомогою якої нерв повідомляє м'язу сигнал для її скорочення, і це викликає розслаблення м'яза.

З 1960 по 1980 рік офтальмолог Алан Скотт проводив дослідження щодо застосування ботулотоксину у хворих на косоокість і після дослідження на людях, яке схвалила FDA, розробив препарат «Oculinum» – ботулотоксин для усунення косоокості.

Здатність ботулотоксину розгладжувати зморшки була випадково виявлена на тих же офтальмологічних пацієнтах, яким успішно вводили ботулотоксин для усунення косоокості у 1982 році. З цього моменту ідея була взята на озброєння дерматологами та пластичними хірургами. Його стали застосовувати для ліфтингу верхньої та нижньої частини обличчя, зміни овалу обличчя, усунення надмірної пітливості та багато іншого. Ін'єкції ботулотоксину набули популярної назви «уколи краси».

Плазмоліфтінг

У нашій крові є все, що необхідно для відновлення шкіри, головне правильно розпорядитися цим. Плазмоліфтинг – процедура ін'єкційного омолодження шкіри факторами росту, виділеними із плазми безпосередньо перед введенням.

Бог, створивши людину, подбав про те, щоб усе необхідне для її здоров'я та безпеки було вже в ній закладено. Так, при будь-якому порушенні цілісності шкіри, надходить сигнал SOS, і місце пошкодження спрямовується ціла гвардія клітин і речовин-рятувальників. Як не дивно, але забезпечують ці активні ремонтні роботи фактори зростання тромбоцитів, які, як ми навчали у школі, потрібні для згортання крові. Згортання теж необхідна захисна реакція при пошкодженні, але сьогодні нас цікавить інше.

Людство навчилося використовувати цю унікальну реставраційну здатність плазми для лікування хвороб давно. Що тільки не робили з кров'ю для оздоровлення: пили, кололи, опромінювали, відфільтровували тощо, і дивно, практично завжди отримували позитивний результат. І це зрозуміло.

Прекрасно комбінується цей вид терапії з апаратними та лазерними процедурами, пілінгами та гомеопатичною мезотерапією.

Сьогодні в центрі «Правильна косметологія» використовується авторська методика Біомолодження, в якій також використовують активні тромбоцити. Вона буде вибором тих, хто унеможливлює ін'єкції. Детальніше у статті Біомолодження.

Насамкінець хочеться сказати, що було б не розумним не взяти у природи те, що нам належить, і не використовувати це на благо здоров'ю. А про те, яка процедура ідеально підійде Вам, ми зможемо поговорити на консультації.

Мезотерапія

Мезотерапія – методика ін'єкційного введення лікарських речовин у шкіру. Минаючи бар'єри, безпосередньо «в місце призначення». Все, що необхідно Вашій шкірі, знаходиться в коктейлі лікарських препаратів, складеному лікарем спеціально для Вас.

Читати більше:

Японська мезотерапія

Мезотрапія – нові горизонти.

Контурна пластика

Процедура одномоментного усунення зморшок будь-якої глибини за кілька хвилин. Приберіть з лиця зморшки та поверніть йому молодість!

Повністю стерти з обличчя лінії, які утворилися в результаті рухів, що багато разів повторюються і не зникають у спокої можливо за кілька хвилин. Злощасні зморшки, які дратують Вас щоразу, коли Ви дивитесь на себе в дзеркало зникають відразу після введення під них речовини, що наповнює. Наповнювач, або як його називають фахівці філер, поступово розподіляється під дном зморшки і піднімає його, «наповнює» зморшку.

Після того, як ми успішно закінчимо введення препарату, на шкірі в цій ділянці може бути легке почервоніння, невелика набряклість. Також після будь-якої ін'єкції можуть бути синці, хоча використання канюлі замість голки знижує ймовірність їх появи. Все!

Процедура зроблена і її результат Ви можете відразу бачити у дзеркалі, яке я дам Вам до рук після закінчення. Як правило, відразу можна розпочати виконання всіх звичних справ і головне... Якщо Ви не хочете афішувати нашу маніпуляцію, то спокійно можете йти додому або на роботу, не боячись якихось слідів втручання на обличчі.

Якщо Ви побачите, як просто іноді вирішуються «нерозв'язні» проблеми, якщо їх вирішувати Правильно, Ви раз і на завжди залишите думку, що час необоротний.

Біоревіталізація

Ін'єкційна процедура спрямована на відновлення нормального рівня вологості шкіри. Гіалуронова кислота нетваринного походження за допомогою найтоншої голки внутрішньошкірно вводиться точково і створює в шкірі депо такої необхідної води. Шкіра використовує цю речовину для основних процесів її життєдіяльності, синтезу колагену та відновлення сяйва.

Процедура біоревіталізації є профілактичною, перешкоджаючи появі ознак старіння – зморшок, складок та в'ялості шкіри.

Докладніше можна ознайомитись у статті, присвяченій цьому виду омолодження.