omologenie
Назад

Як висвітлити пігментацію?

18.09.2019

Не дарма виробники тонуючих засобів щорічно збільшують асортименти продукції для надання шкірі здорового рівномірного забарвлення. Однотонна шкіра без плям – ознака здоров'я. Не можна не помітити навіть на найкрасивішому обличчі плями. Звичайно, замазати пляму легше, ніж її позбутися, але сам щоденний камуфляж служить причиною появи нових проблем для шкіри. А гарною може бути лише здорова шкіра.

Чому з'являються пігментні плями?

Наша шкіра має цілу фабрику з виробництва коричневого пігменту меланіну. З одного боку, це незамінна речовина, яка захищає наш організм від руйнівної дії ультрафіолету та продовжує нам життя. З іншого боку, дбаючи про нас, у відповідь на будь-яке пошкодження шкіри фабрика негайно реагує – запускає виробництво меланіну.

Безпосередньо фабрикою керує велика кількість працівників, саме виробництво дуже складне. Продукт «упаковують» після виробництва меланоцитами і піднімають у верхні шари шкіри, де виявляєш його, наприклад, після засмаги. При ряді захворювань або станів, викликаних справою рук людини, меланоцити працюють в авральному режимі, постійно збільшуючи запаси коричневого барвника. Будь-яка агресивна дія – пілінг, скраб, укол служить сигналом небезпеки, запускаючи каскад хімічних реакцій з кінцевим результатом як потемніння шкіри.

Відбілювання шкіри в домашніх умовах

Існує безліч рецептів відбілювання пігментних плям вдома – сметаною, лимоном, петрушкою, оцтом тощо. Спокуса легко і без зайвих витрат позбутися гіперпігментації призводить до тяжких наслідків.

Освітлення поверхневої пігментації відбувається досить легко. Якщо йдеться про банальну нерівномірну засмагу, то звичайні відбілюючі креми в цьому випадку цілком ефективні. Але така пігментація і сама зникає з часом.

Патологічна пігментація, як правило, глибока і у відповідь на агресивні спроби домашнього відбілювання реагує появою ще інтенсивнішої коричневої плями.

Саме тому лікарі застерігають від застосування домашніх саморобних засобів для відбілювання обличчя, щоб уникнути опіків, алергічної реакції та вторинної післязапальної пігментації.

Відбілювання шкіри в салоні

Косметологи в салоні краси пропонують відбілювання шкіри пілінгами та застосуванням мезотерапії, що відбілює.

Ці методи дозволяють освітлити поверхневу гіперпігментацію та покращити візуальні характеристики шкіри. При цьому глибокий пігмент залягає глибше за зону впливу пілінгів, активні меланоцити, що виробляють пігмент, так само не порушені. Травма, заподіяна голкою при мезотерапії, є провокуючим фактором, що посилює утворення пігменту.

Іноді, не встигнувши порадіти посвітлінню плями після пілінгу, ви з подивом виявляєте її потемніння до наступного сеансу.

Відбілюючий догляд

Лінійка засобів для домашнього догляду за шкірою представлена практично в будь-якій косметиці. Речовини, що використовуються для освітлення шкіри, мають різний механізм дії. Вони можуть брати участь у руйнуванні існуючого пігменту, пригнічувати діяльність меланоцитів тощо.

Залежно від виду гіперпігментації, типу шкіри, пори року ми підбираємо своїм пацієнтам крем, що відбілює, і обов'язково включаємо його в програми освітлення шкіри для підвищення ефективності лазерного відбілювання пігментних плям і фотоомолодження.

Лікування пігментації лазером в «Правильній косметології»

Ось уже понад десять років у моїй клініці проводять лазерне лікування порушень пігментації. Це і легкі форми, і важка мелазма.

Лазерне лікування гіперпігментації є найбільш ефективним та безпечним. Використовуючи різні види лазерів, я можу без пошкодження шкіри впливати як на коричневий пігмент меланін, так і безпосередньо знижувати активність меланоцитів, що його виробляють. Це дозволяє досягати повного усунення пігментних плям і зберігати красивий тон шкіри.

Розроблено авторські методики лікування пігментації на різних типах шкіри, включаючи темношкірих пацієнтів, і вони успішно застосовуються косметологами клініки «Правильна косметологія» у Харкові.

Боротьба з коричневими плямами на обличчі і тілі, незважаючи на простоту, вимагає від лікаря знань, досвіду і якісного обладнання і лише поєднання цих трьох складових дозволяє повністю безпечно лікувати гіперпігментацію. Плануючи розпочати той чи інший вид відбілювання шкіри, проконсультуйся спочатку з лікарем. Іноді потрібні дані лабораторних досліджень, і в цьому випадку необхідно здати деякі аналізи. Отримана інформація дозволяє мені вплинути на причини пігментних порушень.

Рівний тон шкіри – справжня прикраса. Повірте, не існує вбрання, до якого йде леопардове тонування шкіри обличчя. Давай не будемо більше маскувати пігментні плями, а просто позбудемося їх! Я готова допомогти тобі! А ти?

Запис на консультацію