omologenie

Laser Genesis

Лазерна дія для нехірургічної підтяжки шкіри, відновлення її тонусу. Цей вид лазерного омолодження супроводжується звуженням пір, усуненням розширених судин, куперозу.

Результат, досягнутий після 4-6 сеансів такого лазерного впливу, зберігається роками. Відновлення овалу обличчя, зменшення носогубних складок, зменшення надлишку шкіри.

Єдина лазерна методика, яка запатентована виробником Cutera, сприяє формуванню нового колагенового каркаса без пошкодження шкіри. Результат видно відразу після першого впливу.

Можливі альтернативи

Заради справедливості варто почати з того, що абсолютної альтернативи лазерному лікуванню Laser Genesis немає. Це пов’язано з тим, що компанією виробником цього обладнання запатентовано вплив неймовірно короткого за часом лазерного імпульсу.

Умовно альтернативними вважатимуться процедури, спрямовані на стимуляцію утворення колагену. Такою процедурою є радіохвильовий ліфтинг. Враховуючи, що я використовую комбінацію радіохвильового ліфтингу з інфрачервоним світлом, цей вид лікування буде альтернативним для комбінації лазерного і фотоомолоджування.

Стимулюють утворення колагену також фракційне лазерне шліфування, серединні хімічні пілінги, плазмоліфтинг.

Допомогти Вам у виборі естетичної корекції повинен спеціаліст, який має досвід застосування різних методик та має умови для їх здійснення.

Очікуваний результат

Говорячи про цей вид лазерного омолодження, я завжди попереджаю, що ця процедура має два види ефектів. Перший, видимий безпосередньо після проведення дії – експрес-результат. Його поява пов'язана з активізацією кровообігу в зоні лазерного впливу та зміною структури колагенових волокон. Ці білкові структури реагують на нагрівання укороченням, що проявляється миттєвим ліфтингом. Цей перший результат завжди позитивно сприймається, проте одноразового впливу недостатньо для отримання змін шкіри, що тривало зберігаються.

Бажаним результатом, для отримання якого необхідний курс із 4-6 процедур, є формування нового колагенового каркасу, який забезпечить міцність та еластичність шкіри. Процеси синтезу в організмі не можуть відбуватися за 30 хвилин. Півроку після проведення цього лазерного лікування в шкірі відбуваються процеси оновлення, утворення якісно нових судин, обмінні процеси, які ведуть до появи в дзеркалі відображення, що Вам подобається.

Тому, незважаючи на бажання отримати все і відразу, необхідно запастись терпінням і тоді Ваші інвестиції в красу та молодість Вашої шкіри принесуть бажані дивіденди – покращення кольору та тонусу шкіри, ліфтинг та чіткі контури, звуження пір та сяйво шкіри. Саме для цього результату створювалася ця унікальна лазерна система. Саме тому вона найчастіше знаходить собі шанувальників серед тих, хто хоче якісних змін на тривалий період без зміни звичного способу життя.

Побічні явища

В момент проведення процедури лазерного омолодження обличчя Laser Genesis відбувається миттєве посилення кровообігу через нагрівання оброблюваної ділянки, що супроводжується почервонінням шкіри. Це для лікаря є знаком того, що процедура проводиться на досить результативних параметрах. У більшості людей це почервоніння зникає до кінця сеансу. Однак на ділянках шкіри, де є розширені судини або запальні елементи, почервоніння може зберігатися протягом кількох годин. Це пов’язано з тим, що у зонах застою кровообігу світло поглинається максимально активно, що сприяє склеюванню пошкоджених судин, зникненню синюшних плям і загоєнню. Однак можливість збереження почервоніння кілька годин має бути врахована тими, хто планує лазерне лікування перед світськими заходами.

Набряклість обличчя може зберігатися протягом доби у людей з куперозом і множинними телеангіектазіями за рахунок одномоментної коагуляції одночасно великої кількості пошкоджених капілярів.

Загалом процедура абсолютно комфортна і не викликає неприємних проявів на шкірі після її проведення. Навпаки, багато моїх пацієнтів прагнуть планувати її напередодні заходів, де важливо виглядати добре.

Протипоказання

Протипоказанням для проведення лазерного омолодження Laser Genesis є такі стани:

 • Вагітність та лактація
 • Онкологогічні захворювання
 • Застосування ретиноїдів
 • Епілепсія та клаустрофобія
 • Наявність келоїдних рубців
 • Свіжа засмага
 • Гострі гарячкові стани
 • Декомпенсований цукровий діабет.

Показання

Показанням для проведення цього виду неабляційного (без пошкодження шкіри) лазерного лікування є наявність одного або декількох проявів вікових змін шкіри:

 • В'ялість. Зниження тонусу шкіри
 • Порушення чіткості контурів обличчя
 • Купероз
 • Розширення пір
 • Рубці
 • Вугрові висипання та надмірна жирність шкіри
 • Зморшки поверхневі та середньої глибини
 • Надмірний об'єм шкіри після схуднення
 • Підвищена чутливість шкіри до кліматичного впливу

А іншими словами – поява ознак вікових змін.

Курс процедур

Курс лазерного омолодження Laser Genesis включає 4-6 сеансів лазерної дії з інтервалом між процедурами 10-14 днів. Якщо лазерне омолодження Laser Genesis поєднується з проведенням лазерного омолодження LimeLight, такі комбіновані сеанси проводять з інтервалом між процедурами три тижні.

За потреби (проживання пацієнта далеко від Харкова, від'їзди тощо) можливе збільшення інтервалу між процедурами.