omologenie
Назад

Особливості омолодження 60+

02.10.2019

Те, що я сьогодні хочу з вами обговорити, іноді хвилює не лише дорослих пацієнтів, з якими я дуже люблю працювати, а й їхніх дорослих дітей, які хочуть побалувати своїх батьків і продовжити їхню привабливість, побоюючись при цьому можливих ризиків. Ми стали довше вести активне життя, продовжувати працювати і після досягнення пенсійного віку, подорожувати і навіть освоювати нові професії після п'ятидесяти. Багато пацієнтів віком від шістдесяти займають керівні посади або є супутниками тих, хто їх займає, займаються бізнесом і ведуть насичене подіями світське життя.

Як правило, основне побажання пацієнтів цієї групи – виглядати здоровим, привабливим і абсолютно природним. Пріоритет – безпека та відсутність радикальних змін, що робить обличчя невпізнаваємим та комічним. Саме це я завжди вважаю головним завданням і попереджаю пацієнта, що ми не зможемо надати обличчю вигляду двадцятирічної людини, але зробити її привабливою і доглянутою точно вміємо!

Особливості вікової шкіри

  • У цьому віці шкіра має свої особливості, які не можна не враховувати. Оновлення клітин та здатність до відновлення пошкоджень уповільнюються та знижуються, а отже травматичні методи матимуть більш тривалий реабілітаційний період.
  • Надлишок шкіри та її провисання обмежують застосування ботулотоксину для корекції мімічних зморшок. Бажаючи ввести ботокс від зморшок на лобі, ми ризикуємо набрати жалюгідний вигляд з нависаючими повіками. Бажано віддати перевагу іншому методу усунення зморшок.
  • Якщо не проводиться замісна гормональна терапія ЗГТ, то на цей момент дефіцит гормонів неминуче позначається на якості шкіри. Це означає, що відповідь на лазерну та апаратну стимуляцію буде повільнішою та слабкішою, ніж на молодій шкірі. Ми намагаємося активно «годувати» її в період програми омолодження – в домашньому та салонному догляді, ін'єкційними та апаратними методами.
  • Враховуючи можливі труднощі лімфатичного відтоку, зниження кровообігу, проблеми з шийним відділом хребта з обережністю застосовують великі кількості філерів, боячись надати обличчю вигляду набряклого, опухлого, «питущого». Я завжди трохи недокоректую такі обличчя!
  • Обов'язково треба оновити поверхню, вирівняти тон шкіри, усунути пігментні плями, які дуже старять обличчя. Існує безліч методів. Ідеально – поєднання фотоомолодження Lime Light з Лазерним пілінгом.

Щороку до нас звертаються все більша кількість чоловіків та жінок віком 60+ і, що приємно, верхня межа постійно збільшується. Саме на таких обличчях відбуваються чарівні перетворення та найвища задоволеність результатами корекції. Якщо ви не знаєте, якими методами досягти бажаного результату, сумніваєтеся, що він можливий і хочете обговорити чи немає у вас протипоказань для естетичних процедур – нам варто зустрітися на консультації. Ми разом виробимо план корекції та почнемо її у зручний для вас час!

Запис на консультацію