omologenie
Назад

Радіоліфтинг – стійке омолодження шкіри

23.11.2020

Радіоліфтинг – ефективна методика підтяжки шкіри на будь-якій ділянці обличчя та тіла без болю та операції. У моїй клініці використовується кілька видів цього впливу, що дає можливість індивідуально підібрати для Вас найбільше підходяще.

Бажання підвищити пружність шкіри властиво практично всім, хто помітив вікові зміни на своєму обличчі. Вік, коли ми їх помічаємо, різний, але одного разу, звернувши на них увагу, ми точно відзначаємо, що тонус шкіри знизився. Вона стала іншою навпомацки, легко береться до складок і покривається зморшками.

Другою бідою, яку важко не помітити, багато хто вважає деформацію овалу обличчя. Називають її по-різному. Кажуть, що «обличчя розпливлося», з'явилися «брили» або бульдожі щоки, утворилося «друге підборіддя» і при цьому засмучено вказують на нижню частину обличчя. У цій зоні збільшується обсяг жирових відкладень навіть на не дуже повних обличчях. Чоловіки частіше скаржаться на втрату тонусу шкіри під підборіддям та на передній поверхні шиї.

Вибираючи метод вирішення проблеми, більшість моїх пацієнтів хочуть, щоб лікування було безболісним, ефективним, не вимагало реабілітації, і при цьому мало прогнозовану безпеку. У цьому випадку я рекомендую радіоліфтинг (радіохвильовий ліфтинг, RF).

Як працює радіоліфтінг?

Під дією електричних імпульсів відбувається нагрівання глибоких шарів шкіри, в яких знаходяться волокна колагену і клітини-фібробласти, що його виробляють. Відбувається зміна структури старих деформованих структур та їх скорочення, що дає швидкий видимий ефект підтяжки шкіри та зменшення її надлишку. Фібробласти, що включаються в процес, починають активно синтезувати новий колаген. Це природне омолодження без запровадження чужорідних речовин. Новий каркас, що формується, забезпечує додаткову щільність шкіри, перешкоджає її провисанню.

Зменшується обсяг підшкірного жиру в місцях його надмірного відкладення в нижніх відділах обличчя та підборіддя. Обличчя знову набуває правильних обрисів і звичної форми!

Курс радіоліфтінгу

Хоча ефект помітний вже з перших процедур, я рекомендую курс із 10 сеансів, які проводяться 1 раз на тиждень для досягнення стійкого ефекту, що наростає протягом 3-6 місяців.

При всьому різноманітті апаратних, лазерних та ін'єкційних методів омолодження в моїй клініці радіоліфтинг не має альтернативи. Я рекомендую щороку повторювати такий курс з метою профілактики старіння та підтримки ефекту програми омолодження. Впевнена, що ця процедура не залишить вас байдужими. Ми використовуємо для цього обладнання найкращих європейських виробників, що забезпечує високу ефективність та безпеку цього методу!