omologenie
Назад

SMAS ліфтинг

10.03.2020

SMAS омолодження, або СМАС ліфтинг – це апаратна методика підтяжки поверхневих м'язів та зв'язок з метою омолодження обличчя із застосуванням сфокусованого ультразвуку, яку ви можете провести у нашій клініці «Правильна косметологія» у Харкові.

Що таке SMAS?

Щоб краще розібратися в цьому модному терміні, потрібно зрозуміти, що означає ця дивна абревіатура. SMAS перекладається як поверхнева м'язово-апоневротична система. Тобто, це той самий опорний каркас, який утримує розташовані над ним тканини, а саме, підшкірний жировий шар і шкіру в належному їм положенні.

Чому SMAS потребує підтяжки?

Пам'ятаєте терміни – провисання тканин, «поплив» овал обличчя, брили, бульдожі щоки? Ці та інші негаразди відбуваються з нашими тканинами завдяки силам гравітації та віковим змінам у них. Тобто тканини слабшають, розтягуються, втрачають здатність чинити опір деформуючій їх силі земного тяжіння, яка, як ми вчили в школі, залежить від маси тіла. Це означає, що важкі великі обличчя прагнуть вниз сильніше за дрібні. Власники таких облич взагалі слабко помітять ефект від тих методів, які впливають лише на шкіру – необхідне зміцнення опорного шару SMAS.

Що відбувається при SMAS ліфтингу у м'язах?

Інтенсивна сфокусована, тобто спрямована в певну точку, ультразвукова енергія створює дозовані мікроушкодження на глибині від 1.5 до 4 мм, тобто і в глибоких шарах шкіри, і в м'язово-апоневротичному шарі SMAS. Принцип «агресія на благо», що лежить в основі всіх косметологічних методів, що омолоджують, працює ефективно.

У відповідь на травму наш організм реагує однаково – виникає запалення. Воно не є побічною дією, а навпаки, стає бажаним процесом. Організм мобілізує резерви та спрямовує в зону запалення цілу «армію будівельників». Вони прибирають старе, щось лагодять, будують нове і роблять це в умовах привілеїв – гарного харчування, доставки кисню та активного метаболізму. Знайомо? Так, так працюють і апаратні, і лазерні термоліфтинг, але на інших рівнях.

Чи боляче робити ультразвуковий SMAS?

Процедура однозначно дискомфортна. Ці неприємні відчуття якраз і вказують нам на те, що ми працюємо в глибоких шарах обличчя. Вам сказали, що можна й приємно зробити таку підтяжку? Можна, якщо використовувати параметри, які не призведуть до жодного результату! Давайте будемо реалістами. Це не приємно, абсолютно терпимо і не потребує анестезії.

Ми використовуємо найкомфортнішу сучасну методику підтяжки SMAS і завжди дбаємо про ваш комфорт. Ви завжди зможете попросити лікаря пом'якшити дію!

Від чого залежить ціна SMAS ліфтингу?

 • Насамперед від вартості обладнання, яка в свою чергу залежить від його якості, а це гарантія вашої безпеки. Доведено, що більшість ускладнень виникає саме через неякісне обладнання.
 • Від кількості ліній. Точки, які створює ультразвук, об'єднані в лінії, які на кшталт ниток сформуються у тканинах. Так ось, чим більше таких ліній буде зроблено, тим вища вартість процедури. Вартість, яку озвучують для певної зони обличчя, наприклад, її нижньої третини, може означати будь-яку кількість ліній, як 20, так і 300. Не дозволяйте бажанню економити підштовхнути вас до марного втручання!
 • Від кваліфікації спеціаліста. Вам це здається не важливим? Я винесла б цей пункт на перше місце, вибираючи лікаря для будь-яких процедур, що впливають на моє здоров'я.

Які ефекти очікується від СМАС-підтяжки?

Золотим стандартом є підтяжка всіх тканин обличчя, тобто зони "все обличчя". У цьому випадку ми маємо можливість досягти підтяжки, яка омолоджує обличчя на 5-10 років.

При підтяжці верхньої третини:

 • ліфтинг брів;
 • підтяжка повік;
 • більш відкритий погляд;
 • зменшення глибини зморшок.

У середній третині:

 • підйом середньої частини обличчя;
 • зменшення носогубної складки;
 • зменшення глибини нососльозної борозни;
 • зменшення глибини зморшок.

У нижній третині:

 • усунення «бульдожих щік»;
 • зменшення «другого підборіддя»;
 • покращення овалу обличчя;
 • зменшення глибини носогубних складок;
 • підйом куточків рота;
 • усунення «зморшок-маріонеток»;
 • підтяжка шкіри.

Отже, з огляду на те, що зміни обличчя з віком відбуваються не в окремій її третині, а в усіх частинах, рекомендую проводити цю процедуру на обличчі повністю. Окрема зона може бути оброблена ізольовано.

З чим поєднувати SMAS ліфтінг?

Для отримання комплексного максимального ефекту, що зберігається багато років, розумно впливатиме і на інші тканини обличчя.

Обладнання

Ми використовуємо для таких процедур найновіше обладнання Hironic, яка з 2006 року виробляє в Ю. Кореї обладнання для естетичної медицини. Саме такий великий досвід дозволяє гарантувати якість обладнання.

«HIFU Douoblo Gold» – апарат для SMAS ліфтингу останнього покоління, що поєднує всі удосконалені можливості підтяжки тканин при незмінному пріоритеті безпеки пацієнта.

Отже, я познайомила вас із основними питаннями, відповіді на які дозволяють зробити розумний вибір. Саме поінформованість та реалістичні очікування – запорука успішного вибору лікаря, методики, клініки. А відповідь на питання, який метод підійде саме вам, завжди готова надати на особисту консультацію.