omologenie

Про мене

Вітаю Вас на сайті. Сайт, присвячений омолодженню обличчя та тіла, відновленню молодості та здоров'я Вашої шкіри.

Я, Донченко Владислава Юріївна – лікар дерматокосметолог, спеціаліст з естетичної медицини, лазерних технологій корекції зовнішності та нехірургічних методик омолодження. Маю дві лікарські спеціальності.

Перша – гінекологія, дала мені можливість дізнатися про Жінку більше, ніж потрібно косметологу і тому я стала більше, ніж просто косметологом.

Друга – дерматологія, дала мені знання, необхідні для роботи зі шкірою і дозволила займатися улюбленою справою. Щодня робити людей молодими та красивими!

Так медицина стала не тільки моєю професією, а й головним захопленням.

Резюме

Донченко Владислава Юріївна

Рік народження 1974.

У 1993 році закінчила Харківське медичне училище за спеціальністю акушерство та розпочала роботу акушерки у пологовому блоці міського пологового будинку N5, яка тривала до 2002 року. Не перериваючи роботи, закінчила Харківський державний медичний інститут, медичний факультет диплом з відзнакою. Успішно закінчила інтернатуру за спеціальністю акушерство та гінекологія.

Після закінчення інституту пройшла спеціалізацію з дерматовенерології при Харківській медичній академії післядипломної освіти та тематичне вдосконалення щодо малоінвазивних методик корекції естетичних проблем шкіри на кафедрі камбустіології та реконструктивної хірургії. Навчалася роботі на різних типах лазерних систем у компаніях, що спеціалізуються на лазерних косметологічних системах, ін'єкційним методикам у компанії Nike-Med Москва.

Отримала ліцензію Міністерства охорони здоров'я на здійснення приватної медичної практики за двома лікарськими спеціальностями.

Створила центр лазерної косметології та естетичної медицини «Правильна косметологія», який очолюю з 2002 року. Один із перших центр освоював лазерне обладнання, яке починало застосовуватись у косметологічних центрах за кордоном.

Усі роки роботи безперервно підвищує свій професійний рівень, беручи участь у Міжнародних конгресах та симпозіумах, майстер-класах та семінарах.

За роки існування центру «Правильна косметологія» прийняла тисячі пацієнтів, значна частина яких зверталася з метою омолодження обличчя та тіла. Маю великий досвід проведення всіх видів естетичних процедур – лазерних, ін'єкційних, медикаментозних.

Створила авторські методики вирішення естетичних проблем шкіри – комбіновані лазерні процедури, нові протоколи апаратної косметології, провела безліч ін'єкційних процедур на обличчі та тілі.

Сьогодні центр, в якому ведеться прийом пацієнтів, оснащений кращим світовим лазерним обладнанням, про що ви можете прочитати в розділі ОБЛАДНАННЯ та використовує унікальні авторські методики омолодження – читати МЕТОДИ.

Навички

Для надання якісної допомоги своїм пацієнтам та надання їм вибору різних методів корекції я опанувала наступні навички:

 • проведення лазерного омолодження шкіри;
 • лазерне видалення судин на обличчі та тілі;
 • проведення лазерного шліфування шкіри;
 • лазерна корекція розтяжок та рубців;
 • лазерне відбілювання шкіри;
 • радіохвильовий ліфтинг;
 • фотоомолодження;
 • усунення небажаного волосся олександритовим та неодимовим лазером;
 • проведення безопераційної ліпосакції Bella Contour.;
 • ін'єкційна контурна пластика;
 • усунення мімічних зморшок ботулотоксином;
 • корекція овалу обличчя ботулотоксином;
 • мезотерапія обличчя та тіла;
 • проведення ін'єкційного ліполізу;
 • плазмаліфтінг;
 • біоревіталізація;
 • біоармування;
 • векторний ліфтинг;
 • об'ємне ін'єкційне моделювання обличчя;
 • зміна форми та об'єму губ;
 • проведення всіх видів хімічних пілінгів;
 • лазерне видалення татауювань.

Складання програм обстеження та лікування захворювань: акне, розацеа, гірсутизм, алергічні дерматози, себорея суха та жирна, алопеція, демодекоз.

Дипломи

Естетична медицина – одна з галузей медицини, що найбільш динамічно розвиваються. Те, що сьогодні звучить як нове, завтра стає морально застарілим. І навіть ті методики, які давно увійшли до розряду звичних рутинних маніпуляцій, іноді забираються з застосовуваних, оскільки дослідження відкривають їх негативний вплив на шкіру.

Постійне навчання, відвідування семінарів, майстер-класів, наукових конференцій, конгресів та симпозіумів дозволяє підвищувати мій професійний рівень, підтримувати незмінно високий рівень лікувальної роботи та обмінюватися досвідом із колегами з різних країн. Вивчення досвіду інших лікарів у живому спілкуванні, у читанні монографій, публікацій у спеціальних виданнях дає можливість навчатися на чужих помилках та робити висновки зі своїх. Фахівець, якому вже не треба вчитися – пенсіонер.

Наші принципи

Вибір лікаря

Сьогодні існує безліч джерел інформації, а отже, пацієнт може отримати про спеціаліста, якому довіряє своє здоров'я, різнобічну інформацію. Вважаю своїм обов'язком повідомляти про себе своїм пацієнтам виключно об'єктивну інформацію, тому вважаю їхній вибір мене як лікаря абсолютно усвідомленим.

Вибір пацієнта

Для успішного лікування має бути збіг двох «хочу» – бажання пацієнта та бажання лікаря. За відсутності одного з цих факторів лікування пацієнта не буде успішним. З огляду на те, що естетичне лікування не носить життєво необхідний характер, я лікую тих, з ким наші бажання збігаються.

Відповідальність лікаря

Лікар несе повну відповідальність за здійснені ним лікувальні дії та спричинені ними наслідки. Саме тому вибір методу лікування залишається за лікарем. Я завжди повідомляю пацієнтам про можливі ризики їх лікування, про можливість вибору з кількох методів, однак не проводжу маніпуляції, які не показані даному пацієнту, але бажані ним. Це пов'язано з тим, що відповідальність за наслідки його вибору стане моєю відповідальністю.

Платна медицина

Попри відому утопічну ідею про безкоштовну медицину, вважаю, що лікування, як і інші види послуг у сучасному світі має бути платним. Більше того, сьогодні для надання медичних послуг на сучасному обладнанні, постійного навчання лікаря, забезпечення високого рівня сервісу для пацієнта потрібні дуже великі витрати для клінік. А це означає, що правильне лікування не може бути безкоштовним, і навіть дешевим.

Людські відносини

Я люблю своїх пацієнтів. За те, що вони дають можливість займатися улюбленою справою. За те, що вони вибрали мене серед безлічі хороших лікарів. За те, що вони мені вірять. За те, що вони вкладають кошти у власну молодість і красу, а значить, ми разом робимо цей світ кращим.

Колегіальність

Я не коментую дії інших лікарів, не проводжу експертних оцінок результатів їх лікування та не оцінюю їхнього професійного рівня. Глибоко переконана, що пацієнт, який довірив лікареві найцінніше – своє здоров'я, не повинен ходити світом у пошуках «авторитетних» думок інших лікарів. Саме відсутність колегіальності у лікарів пострадянського простору призвела до появи пацієнтів, яких за місяць лікувало шість «поганих» лікарів. Я змушена відмовлятися від лікування таких пацієнтів, тому що воно завжди безуспішне.

У свою чергу центр завжди відкритий для лікарів різних спеціальностей, які хочуть спільно проконсультувати свого пацієнта або потребують допомоги.

Взаємна повага

Основні зусилля були докладені мною, щоб Ваше перебування у клініці було не лише корисним, а й приємним. Це стало можливим завдяки безмежній повазі, яку ми відчуваємо до кожного з Вас. Ви відчуєте цю повагу у кожному жесті співробітників центру. У свою чергу закликаю Вас відповісти повагою до персоналу, відвідувачів та гостей центру. Поважаючи наш час, прошу Вас заздалегідь повідомляти про відміну свого візиту або запізнення, звільнивши вільний час лікаря для інших пацієнтів, якщо не плануєте зайняти його своїм візитом. Взаємна повага робить життя кожного дуже комфортним!

Про клініку

Клініка Владислави Донченко – Центр лазерної косметології та естетичної медицини «Правильна косметологія» зручно розташований в центрі міста Харкова за адресою вул. Отакара Яроша, 24б.

Оснащений найсучаснішим обладнанням, яке успішно застосовується в країнах Європи, США та ін. Усі лазерні системи, косметологічні апарати, медичні препарати та косметичні засоби сертифіковані в Україні, мають дозволи FDA та європейські дозвільні документи. Усі процедури проводяться лише з урахуванням медичних показань та з дотриманням усіх норм безпеки пацієнтів.

Співробітники центру мають медичну освіту та дуже високий рівень кваліфікації.

Будь-які втручання проводяться лише після розмови з пацієнтом, з'ясування стану його здоров'я та додаткового обстеження за потреби.

Натомість підтримується затишна доброзичлива атмосфера, яка нікому не дасть відчути себе випадковим гостем. Ми цінуємо кожного пацієнта і намагаємося забезпечити йому комфорт. До нас ходять сім'ями.

Будучи насамперед медичною установою, центр однаково комфортний для релаксуючих Spa-процедур та суто медичних втручань, а чуйний персонал завжди подбає про те, щоб Ваш візит був не тільки корисним, а й приємним.

Це наш гостинний будинок, в якому для Вас завжди відчинені двері!